İletişim: 0532 134 3258
Email:info@klozettamiri.com

İletişim: Evin Yapı firmamız her türlü model klozet tamiri montajı sökülmesi ve iç takım tamiri işlemlerini kaliteli malzeme ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Klozet Tamiri Evin Yapı tesisat firmamız tüm marka klozet tamir, sifon tamiri ve değişimini yapmaktayız.

Servis araçlarımız 7/24 klozet tamir, klozet tıkanıklığı acil servis hizmeti vermektedir.

İletişim

İletişim – Tıkanıklık Açma Evin Yapı Tesisat 

Klozet ve gider tıkanıklığı açma işlemlerini yapmak için gerekli olan teknolojik cihazlarımızla gider tıkanıklıkları yerinde tespit ederek hiç bir yeri kırmadan dökmeden hızlı bir şekilde açmaktayız.

Tuvalet tıkanıklık açma, kırmadan özel cihazlarla, mutfak gideri açma, tıkalı mutfak gideri açma, kanal açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, kırmadan robotla klozet tıkanıklığı açma, banyo küvet gider tıkanıklığı açma, tıkalı boru açma kanal açma. 

Evin Yapı su kaçağı tespiti – Evin Yapı su tesisatçısı

Firmamız vitra klozet tamiri, vitra gömme rezervuar tamiri, kale klozet tamiri, kale klozet montajı, grohe klozet değişimi, grohe askılı klozet montajı, grohe gömme rezervuar tamiri, grohe sifon tamiri, vitra klozet musluk tamiri, kale klozet musluk tamiri, grohe klozet musluğu tamiri, siamp klozet tamircisi, siamp gömme rezervuar tamiri, siamp klozet musluğu tamiri, siamp servisi, vitra servisi, grohe servisi, kale servisi alanında yedek malzeme ve montaj hizmeti vermekteyiz. Tüm bu işlemler için bizimle iletişim geçiniz. Klozet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı, duş ve küvet tıkanıklıkları, pis su tıkanıklıkları. Kadıköy tesisat arıza servisi, Moda sıhhi tesisatçı, Kayışdağı tamirci, İçerenköy klozet tamircisi, Göztepe musluk tamircisi, Göztepe banyo tadilat işlemleri. Erenköy sifon tamircisi, Erenköy su tesisatçısı, Sudiye kırmadan su kaçağı tespiti, Suadiye tıkanıklık açma, Bostancı musluk değişimi, Bostancı tesisatçı, Küçükyalı gömme klozet sifon tamirleri. Küçükyalı bulaşık ve çamaşır makine tesisat bağlantı işlemleri, Altıntepe cihazla su kaçağı bulma, Altıntepe kırmadan klozet tıkanıklığı açma. Maltepe su tesisatçı, Maltepe klozet değişimi ve tamiri, İdealtepe çeşme değişimi, İdealtepe boru tamircisi, Zümrütevler rezervuar tamiri, Zümrütevler tesisat tamirat, Cevizli lavabo tıkanıklığı açma, Cevizli tesisat. Kartal tesisat ustası, Kartal klozet sifon tamir ustası, Pendik su tesisatçısı.

Whatsapp Ara Tıkla Ara