Su Tesisatçısı, tesisat tamircisi, su tesisatçı, tesisat ustası, tamir, su kaçak tamiri, boru tamirleri, sıhhi tesisat, musluk klozet temiz ve atık su tesisat. Su tesisatı dış şebekeden başlayıp dairenize ulaşmasıyla temiz su hattı bağlanır. Ve temiz suyun kullanılarak atık suya dönüşümünün bina dışındaki atık su hatlarına aktarılmasıdır.

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı ne yapar; Yapılardaki su tesisatların kurulumlarını ve batarya, musluk, su kaçak tamirleri, şofben tesisatları, sıcak su tesisat, su gider tamirleri, taharet musluğu değişimleri. Su bağlantı borularının tamirleri, su kaçaklarının tespit edilmesinin işlemleri, tıkanan boruların kırılmadan açılması, bu konuda buraya tıklayarak fazla bilgi edinebilirsiniz. Lavabo, klozet ve duş teknesi montaj hizmetleri, su sayaç vanalarının tamir veya değişimleri. bütün su tesisat arızalarında bizleri gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Yapılarda oluşabilecek her nevi sıhhi tesisat arızalarını tecrübeli usta kadrosu ile sizlere iyi hizmet sağlamak için küçük iş veya büyük iş ayrımı yapmıyoruz. Her türlü su tesisat arızasının tamir veya gerekirse değişimlerini temiz ve titizlikle yapıyoruz. Bizleri her zaman arayabilirsiniz su tesisat arızalarını çözüme kavuşturma merkezi.

Sıhhi tesisat – Su tesisatçısı

Her şeyden öne bu tazyik dediğimiz bu cihaz mükemmel ve çok faydalı bir üründür. Kısacası basınç takılı olmayan bir yapıda sıhhi tesisat arızları çok sık meydana gelir. Bununda sebebi şebekelerden gelen suyun dairelerde kullanımlardan kaynaklanan suyun basıncın  değişiklik göstermesidir. Özellikle geceleri su kullanımı az olduğu için kullanım suyu basınçlı olur ve eski tesisat ve bağlantıların arıza göstermesine sebep olur. Ayrıca tazyik yok ise kombi, şofben, su armatürleri, bulaşık ve çamaşır makinelerin arıza göstermeleri kısa zamanda olur. Uzun ömürlü kullanımlar sağlamak için su tesisat girişlerine basınç taktırınız. Basınç montaj ustası, tazyik montajı, suyun tazyikini ayarlama, dengeli su kullanım teknikleri. Su tesisat tazyik montaj ustaları.

Tesisat Tamir Arıza Servisi

Sıhhi tesisat arızları, sifon su arızları, çeşme, musluk, su bataryası arızalarının tamir ve değişimlerinin yapılması. Klozet suyunun su bağlantıların tamiratları, klozet atık su borusunun su sızıntı tamirlerinin yapılması, temiz su arızaların tespitleri, atık su borusunun tamiratları, eski su tesisat boruların onarımları ve değişimleri. Çamaşır ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarının uygulanması, bina su kolan hattının tamiratları ve değişim işlemleri, mutfak eviye su sızıntı tamirleri, lavabo montajı hizmetleri. Su Tesisat bütün su tesisat arızalarının çözüm merkezi bizi her zaman arayabilirsiniz.

Whatsapp Ara Tıkla Ara