Su Tesisatçısı ne yapar su tesisatçı ne işinize yarar ve ne zaman gereklidir. Su tesisatı dış şebekeden başlayıp dairenize ulaşmasıyla temiz su hattı bağlanır. Ve temiz suyun kullanılarak atık suya dönüşümünün bina dışındaki atık su hatlarına aktarılmasıdır.

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı ne yapar; Yapılardaki su tesisatların kurulumlarını ve batarya, musluk, su kaçak tamirleri, şofben tesisatları, sıcak su tesisat, atık su gider tamirleri, taharet musluğu değişimleri. Su bağlantı borularının tamirleri, su kaçaklarının tespit edilmesinin işlemleri, tıkanan boruların kırılmadan açılması, bu konuda buraya tıklayarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Lavabo, klozet ve duş teknesi montaj hizmetleri, su sayaç vanalarının tamir veya değişimleri. bütün su tesisat arızalarında bizleri gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Yapılarda oluşabilecek her nevi sıhhi tesisat arızalarını tecrübeli usta kadrosu ile sizlere daha iyi hizmet sağlamak için küçük iş veya büyük iş ayrımı yapmıyoruz. Her türlü su tesisat arızasının tamir veya gerekirse değişimlerini temiz ve titizlikle yapıyoruz. Bizleri her zaman arayabilirsiniz Evin yapı su tesisat arızalarını çözüme kavuşturma merkezi.

Sıhhi tesisat – Su tesisatçısı

Her şeyden öne bu tazyik düşürücü dediğimiz bu cihaz mükemmel ve çok faydalı bir üründür. Kısacası basınç düşürücü takılı olmayan bir yapıda sıhhi tesisat arızları çok sık meydana gelir. Bununda sebebi şebekelerden gelen suyun dairelerde kullanımlardan kaynaklanan suyun basıncın  değişiklik göstermesidir. Özellikle geceleri su kullanımı daha az olduğu için kullanım suyu daha basınçlı olur ve eski tesisat ve bağlantıların arıza göstermesine sebep olur. Ayrıca tazyik düşürücü yok ise kombi, şofben, su armatürleri, bulaşık ve çamaşır makinelerin arıza göstermeleri daha kısa zamanda olur. Daha uzun ömürlü kullanımlar sağlamak için su tesisat girişlerine basınç düşürücü taktırınız. Basınç düşürücü montaj ustası, tazyik düşürücü montajı, suyun tazyikini ayarlama, dengeli su kullanım teknikleri. Evin Yapı Su tesisat tazyik düşürücü montaj ustaları.

Tesisat Tamir Arıza Servisi

Sıhhi tesisat arızları, sifon su arızları, çeşme, musluk, su bataryası arızalarının tamir ve değişimlerinin yapılması. Klozet suyunun su bağlantıların tamiratları, klozet atık su borusunun su sızıntı tamirlerinin yapılması, temiz su arızaların tespitleri, atık su borusunun tamiratları, eski su tesisat boruların onarımları ve değişimleri. Çamaşır ve bulaşık makinelerinin tesisat bağlantılarının uygulanması, bina su kolan hattının tamiratları ve değişim işlemleri, mutfak eviye su sızıntı tamirleri, lavabo montajı hizmetleri. Evin Yapı Su Tesisat bütün su tesisat arızalarının çözüm merkezi bizi her zaman arayabilirsiniz.

Kadıköy tesisat

Moda tesisat

Hasanpaşa tesisat

Kayışdağı tesisat

İçerenköy tesisat

Göztepe tesisat

Erenköy tesisat

Suadiye tesisat

Bostancı tesisat

Küçükyalı tesisat

Altıntepe tesisat

Maltepe tesisat

Zümrütevler tesisat

idealtepe tesisat

Cevizli tesisat

Atalar tesisat

Kartal tesisat

Topselvi tesisat

Yakacık tesisat

Soğanlık tesisat

Uğur Mumcu tesisat

Pendik tesisat

Kurtköy tesisat

Kaynarca tesisat

Güzelyalı tesisat

Tuzla tesisat

Şifa tesisat

Şekerpınar tesisat

Çayırova tesisat

Mutlukent tesisat

Gebze tesisat

Üsküdar tesisat

Ümraniye tesisat

Çekmeköy tesisat

Avrupa yakası su tesisat bölgelerimiz:

Bahçelievler tesisat

Bağcılar tesisat

Yenibosna tesisat

Merter tesisat

Bakırköy tesisat

Zeytinburnu tesisat

Mecidiyeköy tesisat

Beşiktaş tesisat

Nişantaşı tesisat

Şişli tesisat

Taksim tesisat

Karaköy tesisat

Okmeydanı tesisat

Çağlayan tesisat

Kasımpaşa tesisat

Fatih tesisat

Levent Tesisat

Florya tesisat

Beyoğlu tesisat

Whatsapp Ara Tıkla Ara