Kırmadan tıkanıklık açma, klozet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, pis su gider açma ve pimaş açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma kırmadan işlemlerini robot ile yapıyoruz. Tıkanma işlemlerini kırmadan dökmeden herhangi bir tadilat yapmadan en son teknoloji robot cihazlar ve kameralı görüntü ekipmanlarımızla pis su gider tıkanıklıkları yerinde görüntüleyerek en kısa sürede gider tıkanıklığına sorunsuz bir şekilde müdahale ediyoruz. 

Kırmadan tıkanıklık açma

Kırmadan tıkanıklık açma

  Kırmadan klozet tıkanıklığı açma – Kırmadan tıkanıklık açma

Bunların dışında da tuvalet ve klozetler tıkanabilmektedir. Evin yapı olarak pis su gider hattında boruların akıntısı iyi değilse tamirini yapıyoruzKırmadan klozet tıkanıklığı açma, kırmadan tıkanıklık açma, kırmadan kameralı gider tıkanıklığı tespiti, kırmadan pis su gider hatlarının açılması. Klozet ve tuvaletlerde oluşan tıkanmaları zarar vermeden son teknoloji cihazlar sayesinde açıyoruz. Tüm pis su tıkanmalarında bizleri arayabilirsiniz. Evin tesisat teknoloji ile birlikte usta kadrosunu güçlendirerek sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaktadır.

Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma – Kırmadan pimaş açma

  • Kanalizasyon Tıkanıklığı açma, banyo gider tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, rogar tıkanıklığı açma, pimaş tıkanıklığı, açma, tuvalet tıkanıklığı açma ve atık su gider açma işlemleri.

Genelde lavabo tıkanıklığı mutfaklarda görülmektedir. Yemek artıkları ve çayın tortusunun lavabolara dökülmesi sonucunda tıkanmalar başlamaktadır. Bilinçli kullanımlar sayesinde kısmen bu gibi durumların önüne geçebilirsiniz. Mutfak lavabolarında her zaman süzgeç bulundurmaya dikkat ediniz. Lavaboların içine kesinlikle yemeklerden kalan yağları dökmemeye özen gösteriniz. Bu yağlar zaman içinde kalıplaşarak pimaş borularının içini daraltmaktadır. Böylece tıkanmalar daha çabuk gerçekleşmektedir. Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma, kırmadan pimaş boru görüntüleme, kırmadan robotla tıkanıklık açma, kırmadan gider açma, cihazlı tesisatçı.

Kırmadan kanalizasyon tıkanıklığı açma – Kırmadan pis su gideri açma

Kanalizasyon tıkanmaları başladığı zaman dairelerde ve çevrenizi pis koku sarmaya başlar. Rögar da bulunan gider borularına çekvalf takmayı ihmal etmeyiniz. Çekvalf sayesinde bina gider borularına fare girmesine engel olursunuz. Ayrıca kanalizasyonlarda oluşan şiddetli yağmurlarda oluşan geri tepmelerin önüne geçersiniz. Kırmadan kanalizasyon tıkanıklığı açma, kırmadan rogar açma, çekvalf takma hizmetleri. Pimaş hizmetleri, gider tamircisi. Avrupa yakası ve Anadolu yakasın da bulunan tüm semtlere hizmetimiz vardır. Evin yapı tesisat dilediğiniz vakit bizlere ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Ara Tıkla Ara